Cursus Hoe haal ik meer uit mijn smartphone?

Voor iedereen die graag wil weten wat er allemaal gedaan kan worden met een smartphone en wil leren hoe er het beste uit te halen, is er de cursus 'Hoe haal ik meer uit mijn telefoon?' De cursus is gericht op de beginnende smartphone gebruiker.

Tijdens 5 bijeenkomsten worden instellingen, beveiliging en het downloaden van apps uitgelegd. Maar ook Whatsapp, foto's overzetten op je computer, e-mail en spelletjes worden niet vergeten. Er zal iedere bijeenkomst voldoende ruimte worden gemaakt voor vragen.

De eerste bijeenkomst is een een-op-een-intakegesprek van ongeveer 30 minuten. De overige 4 bijeenkomsten duren 2 uur.

Waar en wanneer

Kijk in onze agenda wanneer de volgende cursus start.
Is er nu geen cursus gepland? Meld je dan aan voor de wachtlijst door een mail te sturen naar: digitaalhuis@ bibliotheekdeventer.nl.
Er start regelmatig een nieuwe cursus.

Aanmelden

Aanmelden kan op verschillende manieren:

  • Meld je aan via de deelnameknop in de agenda.
  • Bel de Biblotheek Deventer: 0570 675700.
  • Stuur een e-mail naar: digitaalhuis@ bibliotheekdeventer.nl.
  • Je kunt ook altijd even binnenlopen bij een van de bibliotheken.  

Kosten

Deze cursus is gratis.

Bekijk hier wanneer de cursus start

Terug naar het overzicht